Понеділок, 24 Червня

У Львові з підозрою на коронавірус померла 55-річна медсестра

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні у львівській обласній інфекційній лікарні померло троє осіб – один 69-річний чоловік із підтвердженим коронавірусом та дві жінки віком 86 та 55 років, у яких є підозра на Covid-19.

Однією із загиблих є медсестра з Городоцького району, яка працювала в Львівській обласній клінічній лікарні, пише ZAXID.NET.

«На жаль дуже сумні новини. Протягом цієї доби в лікарні померло троє хворих. Двоє – з підозрою на Covid-19 (дві жінки, віком – 86 та 55 років) та один із підтвердженим діагнозом Covid-19 (мужчина 69 років). Хворі мали ускладнення основної хвороби, супутні захворювання. Серед померлих знову наша колега, медична сестра однієї з обласних лікарень Львова. Хвора вчора в обід була госпіталізована до реанімацїі в критичному для життя стані, переведена на ШВЛ», – повідомив заступник директора Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Берник.

У коментарі ZAXID.NET він уточнив, що медсестрі було 55 років і сама вона проживала у Городоцькому районі. «У неї наразі підозра. Проживала жінка у Городоцькому районі, вчора поступила в обід – її привезли власним транспортом у вкрай важкому стані. Була одразу госпіталізована у реанімацію і одразу перевели її на ШВЛ. До вечора, цілу ніч і сьогодні півдня їй надавали допомогу, але врятувати не вдалося», – розповів Ігор Берник.

За його словами, в усіх трьох померлих як ускладнення були двобічні пневмонії, а в чоловіка із підтвердженим аналізом на Covid-19 – ще й хвороби серцево-судинної системи.

Про смерть медсестри також повідомила прес-служба Львівської обласної клінічної лікарні, в якій працювала жінка.

«Померла медична сестра відділення судинної хірургіі Львівської обласної клінічноі лікарні – Галина Юзич. Їй було 55, з них майже 35 віддала праці в обласній лікарні. Жінка лікувалася у Комарнівській міській лікарні, мала важкі супутні захворювання, вчора у вкрай важкому стані була доставлена в інфекційну клініку. На сьогоднішній день немає результату ПЛР дослідження», – вказано в інформації медиків.

Також у суботу, 6 червня, стало відомо про смерть 87-річного професора «Львівської політехніки», в якого також наразі є підозра на коронавірус.