Вівторок, 9 Серпня

РНБО прогнозує різкий стрибок випадків інфікування коронавірусом вже до кінця жовтня

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Якщо в Україні надалі не будуть дотримуватися правил карантину, до 25 жовтня кількість випадків зараження коронавірусом досягне 360 тис.

Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки і оборони України.

Під час наради були обговорені питання адаптації стратегії протидії епідемії Covid-19 в осінній період, зокрема в контексті початку нового навчального року в закладах середньої та вищої освіти і проведення виборів до місцевих рад 25 жовтня.

Секретар РНБО Данілов зазначив, що за результатами проведеного за допомогою програмно-апаратного комплексу «СОТА» моніторингу можна спрогнозувати суттєве зростання кількості нових випадків інфікування, якщо громадяни не дотримуватимуться правил карантину.

Станом на 25 жовтня, за песимістичним сценарієм, прогнозується 360 тис. випадків зараження. Дані решти можливих сценаріїв не уточнялись.

Секретар РНБО сказав, що зважаючи на умови загострення епідемічної ситуації, «вибори 25 жовтня будуть одними з найскладніших за весь період незалежності».

Водночас він наголосив, що «забезпечення голосування усіх без виключення громадян є ключовою умовою демократичності», тому виборчий процес має бути організований з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ України щодо протидії Covid-19.

Share.