Президент Володимир Зеленський розповів, що хотів спеціально захворіти на COVID-19

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент Володимир Зеленський хотів спеціально заразитись коронавірусом, щоб на власному прикладі продемонструвати людям наскільки небезпечна ця інфекція.

Про це він розповів в інтерв’ю «Українській правді».

«Я хотів пройти цей етап. Захворіти, так. Чому? Щоб людям було легше.

Коли в нас був момент депресії, ми зібралися, я запропонував нашим: «Давай я захворію? Ізолюємо мене на Банковій. Посплю там, проживу це нормально, щоб люди розуміли – це страшно, ти можеш захворіти, тобі погано. І я через себе це пропущу, покажу», – каже Зеленський.

Зеленський коронавірус

"Я хотів пройти цей етап, захворіти на коронавірус. Запропонував нашим: "Давайте, я захворію і мене одразу ізолюємо на Банковій. І проживу це нормально". Щоб люди розуміли – це страшно, ти можеш захворіти, тобі погано. І я через себе це пропущу, покажу. Але щоб люди розуміли, що це не чума. Щоб не було депресії. Повне інтерв'ю читайте на сайті "Української правди" https://www.pravda.com.ua/articles/2020/06/9/7254917/

Gepostet von Українська правда am Montag, 8. Juni 2020

Хоча президент і стверджує, що не боїться захворіти на COVID-19, але в команді президента вирішили, що такий крок буде явним перебором.

“Вирішили, що занадто. Перебор”, – сказав Зеленський.

Крім того, було висловлено думку, що хвороба Зеленського може бути сприйнята суспільством, як піар-хід. Тому від ідеї навмисного зараження коронавірусом було вирішено відмовитися.

«На самому початку був момент страшний, коли люди вважали, що це – чума, що ми всі помремо. І ось там був такий момент… Єдине, що мене зупинило – коли хтось із наших сказав, що скажуть: «Це якась піар-штука». Ось це мене зупинило. Я не хотів, щоб подумали, що я вигадав собі», – заявив Зеленський.

Та додав, що його не пробачила б родина: “Сказали б, що я божевільний. І, в принципі, були б праві”.