Середа, 28 Лютого

Один із районів на Львівщині потрапив до червоної зони карантину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час засідання 23 жовтня переглянула рівні епідемічної небезпеки в регіонах України.

Нові обмеження почнуть діяти з понеділка, 26 жовтня, їх переглянуть через тиждень, пише ZAXID.NET.

Червоний рівень епідемічної небезпеки встановили у Сокальському районі, на решті території області – помаранчевий. Досі Старосамбірський, Турківський, Жидачівський та Сколівський перебували в «зеленій» зоні, а більшість інших районів області – у «жовтій».

У регіонах з помаранчевим рівнем, зокрема, заборонена робота хостелів, баз відпочинку та інших закладів з розміщення людей, крім готелів, проведення масових заходів за участі більше 20 людей. Не більше 1 людини на 10 м2 може бути в бібліотеках, музеях, фітнес-центрах, ТРЦ, магазинах. Максимальна заповненість ресторанів та громадського транспорту – 50%. Ресторани та кафе можуть працювати лише з 7:00 до 22:00 (проте вони можуть працювати на винос і доставку).

У «червоній» зоні заборонено:

  • робота громадського транспорту
  • відвідування шкіл, дитсадків, вишів
  • робота ТРЦ, кафе, ресторанів, спортзалів, кінотеатрів, хостелів, закладів культури
  • проведення масових заходів
  • посадка на міжобласний транспорт (висадка дозволена); перетинати межу «червоної» зони можна лише власним транспортом

У всіх регіонах, незалежно від рівня епіднебезпеки, обов’язково потрібно носити маски чи респіратори в громадських будівлях та транспорті, мати при собі документи, що посвідчують особу.