П’ятниця, 30 Вересня

На Львівщині «антирекорд» за кількістю підтверджених інфікованих за добу та найвищий результат по Україні

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сьогодні на Львівщині зафіксовано найбільшу кількість підтверджених випадків COVID-19 в Україні — 65 інфікованих. Загалом підтверджено 660 випадків інфікування коронавірусом, з них 18 — летальні.

Про це в ефірі радіо «Львівська хвиля» повідомила очільниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна.

“Таке різке зростання кількості хворих може суттєво вплинути й на рішення міста щодо послаблення карантинних обмежень із понеділка.”, – зазначила Слічна.

«Дуже нерадісні новини. Це не тільки антирекорд на Львівщині, а й в Україні в цілому. Сьогодні за добу в нас найвищий результат. Це 65 нових підтверджених випадків, тобто 21% від кількості протестованих. Загалом маємо 660 хворих та ще одну — 18-ту — смерть. Маємо 138 тих, хто одужав. Що важливо: із 4 травня ми спостерігаємо зростання кількості захворілих — від 33 — до 42 і 65.

На думку посадовиці, на динаміку першочергово вплинуло значне зростання кількості людей та автівок на вулицях міста. «Нехтування карантином дало свій результат. Це і період після Великодніх свят, і та кількість величезна людей і транспорту, які з’явились на вулицях міста. Бачимо результат необережності львів’ян. Коли люди серйозно ставились до карантину, до обмежень, то ми бачили іншу тенденцію — 10−11 людей.

Нагадаємо, сьогодні рішення про життя міста з 11 травня в умовах карантину прийматиме міська комісія з питань ТЕБ і НС. «Будемо аналізувати ситуацію, приймати рішення, умати про те, що можна послаблювати, а що ні. Ми бачимо, що ситуація непроста, тож будемо приймати індивідуальне для міста рішення», — додала Слічна.

Загалом за весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 2848 осіб, госпіталізовані — 447, на амбулаторному лікуванні — 2431 особа, виписані — 304 особи. Зараз у лікарні перебуває 143 особи, з них в реанімації — 7 осіб, на апаратні ШВЛ — 2 особи.

«+65 інфікованих коронавірусом на Львівщині за останню добу (з 315 досліджень). Це найбільший результат на сьогодні по Україні. Збираємо штаб швидкого реагування. Подальші дії озвучимо після засідання штабу», — повідомив мер міста Андрій Садовий.

Share.