Середа, 19 Червня

Міністр охорони здоров’я закликав дотримуватися карантинних обмежень

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Максим Степанов вважає, що підвищення рівня захворюваності COVID-19 пов’язано з тим, що суспільство сприйняло пом’якшення карантину як повне скасування.

Про це він написав у Facebook.

Степанов зазначив, що збільшення випадків захворювання фіксують і в інших країнах – Німеччині, Китаї, Південній Кореї, Бразилії, Індії.

“Тренд підвищення рівня захворюваності останніх кількох днів має просте пояснення — наше суспільство досить легковажно поставилося до рекомендацій МОЗ, а пом’якшення карантинних заходів сприйняло, як повне їх скасування”, – написав Степанов.

Міністр наголосив, що влада обрала стратегію адаптивного карантину задля поступового виходу з коронавірусної кризи. “Карантин досі ДІЄ. Важливо не плутати поняття пом’якшення і скасування, адже загроза COVID-19 така ж велика, як і раніше”, – зауважив очільник МОЗ.

Він звернув увагу, що статистика збільшення кількості випадків COVID-19 спостерігається і в інших країнах. Так, за словами Степанова, рівень передачі вірусу в Німеччині за останні дні знову перевищує критичне значення. У Китаї також готуються до нового спалаху. Ще однією країною, влада якої оголосила про початок другої хвилі, стала Південна Корея. У Бразилії та Індії також фіксуються нові антирекорди.

“В Україні ж останні тижні спостерігалась позитивна динаміка захворюваності. Але останні дані та легковажне ставлення до власної безпеки громадян — тривожні. Я розумію, як всі втомилися від карантину; хочеться якомога швидше повернутися до повноцінного життя, але у нас немає вибору. Війну з вірусом поки не виграно. Та лише своєю поведінкою і дотриманням правил безпеки ми можемо мінімізувати активність його розповсюдження”, – написав Степанов.

⚠️Тренд підвищення рівня захворюваності останніх кількох днів має просте пояснення — наше суспільство досить легковажно…

Gepostet von Максим Степанов am Samstag, 6. Juni 2020

Він закликав громадян дотримуватися всіх протиепідемічних правил. З ними можна ознайомитися на офіційних ресурсах МОЗ.

“Користуйтеся масками, антисептиками та дотримуйтесь соціальної дистанції! Не нехтуйте правилами та засобами індивідуального захисту, адже від цього залежить не лише ваше життя, але й тих людей, хто з вами поруч!” – написав Степанов.