Середа, 19 Червня

Міністерство охорони здоров’я закликало регіони підготуватися до “другої хвилі” коронавірусу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

МОЗ закликало регіони підготуватися до другої хвилі коронавірусу. Зокрема, мова йде про підготовку лікарень другої хвилі.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов за підсумками засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає РБК-Україна.

МОЗ закликав усі регіони терміново провести необхідну підготовку для того, щоб надавати медичну допомогу хворим COVID-19.

“Для цього комісія доручила якомога швидше укласти договір з Національною службою здоров’я лікарням другої хвилі, які долучаються до лікування хворих на COVID-19”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, комісія висловила стурбованість стрімким зростанням захворювання в Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій, Рівненській та Одеській областях. Місцевій владі рекомендували посилити інформування населення і запобіжні заходи.

Нагадаємо, вчора повідомили про черговий антирекорд в Україні: виявлено 1847 нових випадків коронавірусу. 33 хворих помepли.

Найбільше нових випадків виявлено у Харківській області області – 254. Також рекордна кількість хворих у Києві – 232.

170 випадків зафіксовано минулої доби у Чернівецькій області, 166 – на Львівщині, 148 – на Прикарпатті. На Одещині – 139 випадків.