Субота, 15 Червня

Ляшко порадив “невіруючим в коронавірус” з’їздити на захід України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Навіть при всіх обмеженнях у 2020 році від коронавірус помepли вже близько 1 млн осіб – і це тільки офіційні дані, каже головний санітарний лікар.

Тим з українців, хто “не вірить в коронавірус”, Віктор Ляшко порадив поспілкуватися з лікарями інфекційних відділень лікарень у Львівській або Чернівецькій областях.

Про це заступник голови МОЗ Віктор Ляшко сказав в ефірі каналу Україна 24.

“У світі за безпрецедентних карантинних обмежень близько 25 млн хворих, 1 млн летальних випадків. І це при тому, що є карантинні обмеження. Якщо ми все це приберемо, динаміка зростання і кількість летальних випадків будуть в рази більші”, – сказав Ляшко.

Він висловив переконання, що людина не вірить у захворювання до того, поки сама особисто або хтось із її родичів не потрапляє до медустанови.

“Я всім, хто не вірить, рекомендую поїхати і поспілкуватися з медиками, які одними з перших в інфекційних лікарнях Чернівецької області, Львівської почали працювати з хворими на коронавірусну хворобу”, – підкреслив заступник глави МОЗ.

Нагадаємо, нові правила адаптивного карантину набули чинності 3 серпня. Залежно від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 той чи інший регіон (район, обласний центр, тощо) може бути внесений до однієї з чотирьох кольорових зон.