Середа, 24 Квітня

Кордони Польщі залишаться закритими до 13 травня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Польща продовжила заборону на в’їзд іноземців ще на 10 днів. Кордони будуть закриті для іноземних громадян до 13 травня.

В’їзд в республіку дозволений тільки громадянам, а також іноземцям, які мають карту поляка, право постійного або тимчасового проживання на території Польщі, мають дозвіл на роботу, а також водіям вантажівок, які перевозять товари транзитом чи перевозять пасажирів. Кожен з приїжджих зобов’язаний пройти карантин протягом 14 днів після прибуття в країну.

«Прикордонний контроль на внутрішньому кордоні продовжено до 13 травня цього року. Кордон з Німеччиною, Чехією, Словаччиною та Литвою можна перетинати лише у визначених місцях. Контроль триватиме в морських портах та аеропортах. Обмеження щодо в’їзду іноземців до Польщі також зберігаються», – йдеться в повідомленні прикордонної служби.

Перетнути українсько-польський можна тільки у двох пунктах пропуску – Ягодин-Дорогуськ та Краківець-Корчова.

Перші обмеження на перетин кордону ввели в середині березня, після чого польська влада неодноразово продовжували цей захід.

Зазначимо, 4 травня в Польщі введуть другий етап «розморожування» економіки. З цього дня запрацюють готелі і торгові центри. Відкриття кордонів може стати одним з останніх етапів послаблень, однак вони не стосуються українсько-польського кордону, а лише внутрішніх кордонів з країнами ЄС.