П’ятниця, 24 Травня

Із завтрашнього дня на Львівщині діятиме нове епідемічне зонування

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У п’ятницю, 18 вересня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З 00 годин 00 хвилин 21 вересня почне діяти нове епідемічне зонування. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов.

У «червоній» зоні залишаються Перемишлянський та Пустомитівський райони Львівської області. «Червоний» рівень встановлюють, якщо захворюваність на COVID-19 у регіоні перевищує середній показник по країні в понад 5 разів або в разі завантаженості понад 75% ліжок у лікарнях регіону протягом 5 днів поспіль.

У «помаранчевої» зоні залишаються Бродівський та Радехівський райони Львівської області. Якщо регіон увійшов у помаранчеву зону, це означає, що забороняється: діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; робота спортзалів, фітнес-центрів та закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори; обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

У «помаранчевій» зоні ввели обов’язкове розміщення інформації на вході до всіх закладів про площу та максимально можливу кількість відвідувачів.

З «помаранчевої» до «жовтої» зони перейшли: міста Львів, Дрогобич; Городоцький, Жовківський, Миколаївський райони області. У «жовтій» зоні епіднебезпеки також: міста Борислав, Самбір, Стрий і Червоноград, Буський, Дрогобицький, Жидачівський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Самбірський, Сокальський та Яворівський райони Львівської області.

Зазначимо, що у жовтій зоні потрібно перебувати у громадських будівлях у масках, кінотеатри можуть працювати із заповненістю на половину, а транспорт має перевозити пасажирів лише на сидячих місцях. У жовтій зоні забороняється відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

Всі інші населені пункти у «зеленій» зоні. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.