Четвер, 18 Квітня

«Епіцентр» анонсував «72-годинну» п’ятницю і не буде закриватися на вихідні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мережа торгових центрів «Епіцентр» анонсувала «72-годинну п’ятницю» в кінці тижня. Отже, в компанії дали зрозуміти людям, що не мають наміру закриватися на вихідні, незважаючи на постанову Кабміну.

В «Епіцентрі» підкреслили, що асортимент товарів, продажем яких вони займаються, містить як харчові продукти, так і ліки. У постанові Кабміну зазначено, що продуктові магазини і аптеки продовжать свою діяльність під час «карантину вихідного дня».

«Продукти у нас є, товари медичного призначення, ліки – є, корм для тварин – є. Завозимо пальне», – йдеться в записі Епіцентру в Instagram.

Користувачі в коментарях під записом обурюються, а дехто навіть тролить представників гіпермаркету:

“Можна я завезу атисептики в свій магазин одягу і теж буду працювати в карантин?”

Цікаво, що «Епіцентр» і раніше ігнорував постанови Кабінету міністрів. Під час загальнонаціонального карантину мережа торгових центрів продовжила свою роботу, в той час, як більшість ТРЦ були закриті.

Сьогодні Кабмін ввів «карантин вихідного дня», згідно з яким обмежив діяльність закладів і установ у вихідні дні. У постанові зазначено, що карантин буде діяти до кінця листопада, але існує ймовірність, що обмеження продовжать до кінця року.

Рішення про введення «карантину вихідного дня» у Львові зустріли негативно. Представники ресторанного бізнесу провели акцію протесту під будівлею обласної адміністрації. А мер міста Андрій Садовий і зовсім заявив, що міська влада відмовляється виконувати рішення Кабміну і позиватиметься до сyду. Голова ЛОДА назвав акцію політичною.