Алла Мазур сказала, що не стане підписувати петиції проти дистанційного навчання

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відома українська телеведуча Алла Мазур оприлюднила в мережі фотографію, зроблену восени 2019 року. На фотографії її можна побачити поруч зі своїм сином Артемом. Світлину зроблено під час свята першого дзвоника на шкільному подвір’ї.

Алла написала, що вона так само як й інші батьки хоче, аби на початку наступного навчального року її син прийшов до школи і зустрівся зі своїми друзями та вчителями. Проте перш за все маму турбує безпека та здоров’я її дитини. Тому вона підкреслила, що не стане підписувати петиції проти дистанційного навчання. І пояснила чому.

“Не спішіть обурюватися: де наші з Тьомкою маски на цьому святі школи? Ні, це не весна 2020-го. А осінь 2019-го. Свято першого дзвінка: коли ми всі і не підозрювали, яким несподіваним вийде цей навчальний рік”,- прокоментувала Мазур.

“Тому що до вересня нашу країну може накрити друга хвиля епідемії. Бо радісні тьоті і дяді зараз заповнили пляжі і ресторани, переконуючи журналістів, що коронавірусу немає взагалі: його придумали! А якщо і є – то це просто як ГРВІ: перехворів – і все ок.

Ці тьоті і дяді не дивляться новини. І не бачили розповіді про 30-річного спортивного киянина, якого від COVID-19 не змогли врятувати ані зв’язки, ані ШВЛ, ані найкращі столичні лікарі. І не бачили історії маленької 5-річної дівчинки. Яка згоріла від КОВІД-19 буквально за два дні: так швидко, що медики не встигли отямитись. Це про те, що COVID таки вбивaє. Незалежно від віку”,- наголосила ведуча.

“Ці тьоті і дяді будуть обурюватися потім: коли лікарні, не дай Бог, переповняться хвоpими на двобічну пнeвмонію. І так, як було вже в Італії, їх нікуди буде класти. І лікарі вибиратимуть, кого ще можна врятyвати. Ці тьоті і дяді зараз впевнено ведуть країну саме до такого результату. На жаль”.

Мазур додала: щоб країна якнайшвидше повернулася до нормального життя, ведуча не стане підписувати петицію проти дистанційної освіти.

“Бо якщо восени нас накриє друга хвиля КОВІД-19 – я сама не пущу сина до школи. І сама запропоную вчити його дистанційно. Бо не звикла грати його життям, та і своїм, як в російську рулетку: пронесе – не пронесе. Але оскільки якість знань сина мене хвилює не менше, ніж інших мам – маю свої пропозиції до Міністерства освіти України. Де саме зараз думають, як зробити цю дистанційну освіту кращою”,- сказала Мазур.

Ведуча обіцяла найближчим часом розповісти, які саме пропозиції має до Міністерства освіти України.

Нагадаємо, що 27 червня до Дня Конституції президент Володимир Зеленський нагородив ведучу ТСН Аллу Мазур орденом княгині Ольги ІІ ступеня.