Субота, 15 Червня

90-рiчний мeшкaнeць Львiвщини пoбoрoв кoрoнaвiрyс

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В березні чоловік підхопив коронавірус. Він проходив лікування у ковідному відділенні Старосамбірської лікарні у Лаврові.

“Мене постійно питали медики: Дашко, а Ви що тут робите? Ви ж у нас такий живчик! Ну, а що я… Відповідав, що поробиш, дійшов той вірус і до мене”, – пригадує пан Євген.

Як і годиться, два тижні після виписки чоловік ще був вдома, пише Голос Прикарпаття.

“Знаєте, то було дійсно важко. Була правостороння пневмонія. Я нічого не міг їсти. В мене пропали відчуття смаку та нюху. Але найгірше, коли тобі важко дихати. Тест підтвердив – коронавірус. Лікувався я у нашому ковідному відділенні в Лаврові. Декілька днів був під кисневою маскою. Одразу хочу сказати, що тут у нас все дуже добре організовано. Це, справді, високий рівень. Дякую всім-всім, хто рятує пацієнтів з коронавірусом. Це важка та дуже важлива робота. Я не хочу тут когось окремо виділяти. Бо, розумієте, працюють різні бригади, задіяні різні лікарі, медсестри, санітари. І кожен з них вартує величезної подяки. Усі сумлінні, відповідальні, розуміючі. Дякую Богу, що опинився в такий момент у руках саме цих людей. Як бачите, завдяки їм, я в свої 90 поборов цей вірус”, – розповідає Євген Дашко.

Додамо, що Євген Дашко – інвалід війни першої групи. Свого часу 9 років працював у Києві в Міністерстві зв’язку України. Має 3 дітей.