Неділя, 19 Вересня

Стали відомі найкращі ІТ-роботодавці Львова 2018 року

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Портал DOU опублікував щорічний рейтинг IT-роботодавців України, який укладають на основі анонімного опитування. Цього року в ньому взяли участь 14 602 людини, які оцінили 993 компанії, передає LVIV.COM.

Рейтинг найкращих ІТ-роботодавців Львова

Найкращим роботодавцем Львова визнали компанію Leobit. Друге місце за Binariks, третю сходинку посіла Symphony Solutions.

В загальному рейтингу ДОУ додали окремий список для великих компаній, також портал змінив анкету для голосування.

Категорія «більше 1500 спеціалістів»

Найкращим роботодавцем серед найбільших українських IT-компаній стала Infopulse. В трійці лідерів також SoftServe і GlobalLogic. Luxoft і NIX Solutions не потрапили до рейтингу, так як не подолали бар’єр у 10% від загальної кількості працівників.

Категорія «800-1500 спеціалістів»

У цій категорії перемогла компанія Genesis. На другому місці – минулорічний переможець Intellias, на третьому – Sigma Software.

Категорія «200-800 спеціалістів»

Переможцем у цій категорії стала Govitall, на другому місці — Trionika. На третьому місці лідер минулорічного рейтингу в цій категорії — Netpeak. Срібний призер минулого року — Terrasoft — не подолав бар’єр за мінімальною кількістю голосів.

Категорія «81-200 спеціалістів»

Другий рік поспіль Codemotion стає найкращим роботодавцем у своїй категорії. Цього року компанія перейшла до категорії «81–200 спеціалістів», і знову 52 працівники поставили максимальну кількість балів.

Продуктові компанії

Найкращою стала одеська компанія Ringostat, що розробляє call tracking сервіс, віртуальну АТС та форму зворотнього дзвінка.

На другій позиції M2E Pro. Компанія розробляє розширення Magento для Amazon та eBay.

На третьому місці — Terrasoft. Основний продукт компанії – платформа для управління бізнес-процесами та CRM bpm’online.

Share.