Четвер, 29 Вересня

Спеціальності для старту в ІТ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ким почати працювати у ІТ галузі

Спеціальності для старту в ІТ: ким можна працювати. Як почати навчання.

IT професій сьогодні існує безліч. Вони мають різні рівні затребуваності, складності. Якщо давно хотіли змінити сферу діяльності, записуйтесь на навчальні курси за посиланням https://itea.ua/. А ми розповімо, ким можна працювати, що вам буде цікаво.

Системний адміністратор
 

Фахівець відповідає за безперебійну роботу корпоративних мереж, робочих програм та офісної техніки. Він має адмініструвати операційні системи, розуміти основи побудови комп’ютерних мереж, взаємодіяти з програмним забезпеченням. Для старту це непогана спеціальність.

 

Системні адміністратори можуть займатись підтримкою працездатності комп’ютерів користувачів корпоративної мережі, встановлювати операційні системі, програми, міняти окремі частини техніки чи адмініструвати сервери. Професія є точкою входу в IT для багатьох новачків. Затребуваність висока, зарплати дуже різні. Наразі системні адміністратори є майже у всіх офісах, в яких працює більше 5 чоловік.

 

Тестувальник
 

Тестувальник оцінює програму з точки зору конкретності її роботи – перевіряє баги, винаходить помилки. Також спеціаліст має перевіряти роботу коду у різних ситуаціях, знаходити вразливі місця. Софт-скіли фахівцю також потрібні – він має давати зворотній зв’язок розробникам, писати повні та технічно точні звіти, що допоможуть в усуненні проблем.

 

Саме з позиції тестувальника новачки частіш за все потрапляють в IT. У майбутньому можна буде вирости до QA-інженера чи стати розробником, спеціалістом з управління проектами. Конкретно тестування може бути ручним чи автоматичним.

Етичний хакер
 

Відносно проста для входу та дуже перспективна спеціальність. Етичний хакер моніторить інформаційну безпеку програм, сервісів та цілих організацій. Потім потрібно буде вирішувати усі знайдені проблеми. Етичні хакери зараз потрібні у держсекторі, галузі розробки ПЗ, банках, торгівлі. Фахівець може влаштовуватись у організацію чи працювати самостійно, тобто бути фрілансером.

 

Зарплата залежить від навичок та міста. Можна сидіти в офісі на ставці або ходити по викликах. Оскільки питання кіберзахисту стають все більш актуальними, у майбутньому можливе зростання саме у цій галузі.

 

Школа ITEA допомагає у працевлаштуванні своїх випускників. Ви можете починати працювати одразу після отримання сертифікату. Це дуже зручно, бо новачку без досвіду самостійно знайти роботу нелегко.

Share.