Неділя, 26 Травня

На Львівщині створять три нових наукових ліцеї

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині з’являться три наукових ліцеї. Один з них створять на базі санаторної школи у Бориславі, ще один – на базі львівської санаторної загальноосвітньої школи №1, третій – на базі Винниківської санаторної школи, пише Твоє місто.

Для цього вже є відповідне розпорядження, повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОВА.

Ліцей у Львові матиме хіміко-біологічний профіль, а у Винниках – інформаційно-технологічний. Щодо наукового ліцею у Бориславі, то його створять поєднавши санаторну школу обласного підпорядкування та Бориславську гімназію.

«Тобто об’єднавши ці два заклади, плануємо створити єдиний науковий ліцей. За узгодженням профілю цього навчального закладу, передбачається, що ліцей мав би бути фізико-математичного та лінгвістичного профілю, адже Бориславська гімназія має добре кадрове забезпечення та високі досягнення саме в цих напрямках.

Зараз готується проєкт статуту для цього закладу і наступним кроком буде підготовка розпорядження про створення наукового ліцею в місті Бориславі», – повідомила начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти і науки Ірина Сислюк.⠀

У департаменті ЛОВА додають, що функціонування наукових ліцей передбачає співпрацю з вишами. Відтак, до спільної діяльності з Бориславським науковим ліцеєм Рада директорів планує залучити Дрогобицький педагогічний університет імені Івана Франка, а також Львівський національний університет імені Івана Франка.