Вівторок, 7 Лютого

Львівський «зелений» стартап в десятці найкращих світу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська команда Go To-U отримає 95 тис. євро в рамках міжнародного конкурсу ClimateLaunchpad, який цього року проходив на Кіпрі. Команда отримає фінансову підтримку для вдосконалення мобільної мережі зарядних станцій для електромобілів. Платформа вже працює в Україні, Польщі, Австрії, Казахстані, Грузії та Таїланді. Про це повідомляє Mind.

Команда розробників ідеї отримає 95 тис. євро для розширення мережі безкоштовних зарядних станцій для електромобілів. Ідея Go To-U полягає в тому, щоб об’єднати соціально-відповідальні бізнеси, які підтримують шлях екологічного і прогресивного розвитку людства.

Готелі та інші установи зі сфери послуг за свої кошти встановлюють зарядки для електрокарів, користуватися якими можна безкоштовно. Додаток Go To-U забезпечує потік нових клієнтів на електромобілях.

Мережа таких зарядок включає вже більше 100 локацій в Україні. У Казахстані вже є 12 зарядок і має бути до 50, Грузії – 30 зарядок, у Таїланді додаток тільки починає працювати, але має бути 30 зарядок.

Особливістю функціонування цього додатку є те, що ви можете зарезервувати місце і час зарядки, щоб не виникало черг до зарядки і не було розчарованих клієнтів.

Мобільний додаток To-U

«Для бізнесу вартість електроенергії, витраченої на зарядку абсолютно не відчутна, особливо на тлі витрат на кондиціонування влітку або роботи кухні», – зазначає засновник стартапу Назар Шимон-Давида.

95 тис. євро команда витратить на розвиток платформи і вдосконалення сервісу.

Нагадаємо, Назар Шимона-Давида заснував Tesla Club Ukraine, займався консультацією і підбором електромобілів Tesla для перших ентузіастів в Україні. Пізніше до захоплення додалося бізнес-напрямок – так привезли Renault ZOE, Detroit Electric, інші електромобілі; в результаті сформувалася компанія Carpoint-ToU. Нарешті, прийшла і черга зарядних станцій, які входять до складу компанії і платформи Go To-U.