Вівторок, 5 Березня

Львів прийме наймасштабніші інженерні змагання у Європі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З 27 листопада по 1 грудня у Львові відбудеться локальний етап змагань EBEC (European BEST Engineering Competition) – наймасштабніших інженерних змагань у Європі. Це командні змагання, охочі можуть ще зголоситись до участі, максимальна кількість членів команди – 4. Прийматиме змагання «Львівська Політехніка».

Про це повідомляє Львівська газета.

«Змагатимуться команди у двох категоріях. Case Study – команді дається теоретичне завдання і вона має знайти шляхи його вирішення. Team Design – це створення механізму для вирішення якоїсь проблеми», – розповідає Дмитро Чалий, відповідальний за проведення Case Study.

Суть змагань полягає у тому, що команди якнайшвидше повинні знайти рішення певного інженерного завдання. Наприклад, минулого року на Сase Study cтуденти мали вирішити проблему з вивезенням сміття з Грибовицького сміттєзвалища. А на Team Design створювали розумний будинок. Організатори кажуть, завдання нескладні, але вони стимулюють студентів працювати в команді і мислити нестандартно.

«EBEC – це місце, де молоді амбітні інженери можуть проявити себе і втілити свої інноваційні ідеї на практиці. Вони можуть створити якийсь новий пристрій, розвинути своє логічне мислення і познайомитись із майбутніми роботодавцями. Компанії часом подають свої проблеми, і вже за тим, як їх вирішуватимуть студенти, можуть знайти своїх майбутніх працівників», – пояснює Василина Марків.

Локальний етап змагань Львів прийматиме вже вдесяте. Минулого року взяти участь в змаганнях у Львові зголосилось 30 команд. Львівська команда перемогла і на локальному, і на національному етапах, а також брала участь в міжнародному етапі змагань, який відбувався у Чехії. Цього року міжнародного етапу змагань не буде, натомість національний етап прийматиме Львів, у квітні 2018 року.

Зареєструватись для участі у ЕВЕС можна до 17 листопада. Подати заявку можна на сайті http://ebec.best-lviv.org.ua