П’ятниця, 27 Січня

Львів переміг на Форумі відкритих даних

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівська міська рада стала лауреатом першого загальноукраїнського форуму розвитку та застосування відкритих даних Open Data Forum 2017. Про це на своїй сторінці  у «Фейсбук» повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, передає Твоє Місто.

Переможцями у номінації  Open Data City Award визнано як міську раду загалом, так і комунальне підприємство «Міський центр інформаційних технологій». Суперником Львова у фіналі була міська рада Дніпра.

Open Data Forum  цього року вперше відбувся у Києві та зібрав  представників центральної та міської влади, українських та міжнародних експертів, громадських активістів та стартап спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні.

Метою форуму було створення платформи для спільного пошуку можливостей ефективного використання соціально-економічного потенціалу відкритих даних й обговорення трендів та інновацій у міжнародній практиці застосування даних на користь розвитку локальних спільнот.

Організатор Форуму – Державне агентство з питань електронного урядування України в партнерстві з проектом Фонду «Євразія» «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», за підтримки USAID i UK AID.

© opendata.city-adm.lviv.ua

Проект “Відкриті дані Львова” реалізовує ЛКП “Міський центр інформаційних технологій”. З опублікованими наборами відкритих муніципальних даних можна ознайомитись на Порталі відкритих даних Львова – opendata.city-adm.lviv.ua