Якщо б відомі львівські політики були жінками

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В мережі фото 13-ти відомих львівських політиків перетворили на жінок за допомоги безкоштовної спеціальної програми на мобільному телефоні Face App. Про це повідомили у спільноті “Паяци української політики”.

“Аби вихідні пройшли веселіше, Тарас Кухар придумав розвагу у формі своєрідного конкурсу краси. Розпізнаєте за ликами цих чарівних і не дуже пань мужні обличчя мужів нашої політики?”, – пише Роман Онишкевич.

А кого вподобали собі Ви?

Олег Синютка

Синютка – голова Львівської ОДА з 26 грудня 2014 до 11 червня 2019. Народний депутат України IX скликання від партії «Європейська Солідарність».

Петро Адамик

Адамик – депутат Львівської міської ради, голова фракції Блоку Петра Порошенка у Львівській міській раді. Президент Федерації регбі Львівщини

Валерій Веремчук

Веремчук – депутат Львівської міської ради 7-го скликання. Висунутий міською організацією політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».

Максим Козицький

Максим Козицький – український бізнесмен, голова Львівської обласної адміністрації з 5 лютого 2020 року.

Ігор Васюник

Васюник – український політик, громадський діяч, підприємець. Народний депутат України VII та VIII скликань. Відомий своєю агітацією “Є два Львова”.

Микола Княжицький

Княжицький – у 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” як безпартійний за 116 округом (м.Львів).

Михайло Цимбалюк

Цимбалюк – голова Львівської обласної державної адміністрації з 21 грудня 2010 року по 2 листопада 2011 року. З 5 квітня 2016 року — голова «Батьківщини» на Львівщині, згодом член політичної ради партії.

Ярослав Рущишин

Рущишин – український підприємець і громадський діяч. Кандидат у народні депутати від партії «Голос», обраний на парламентських виборах 2019 року (виборчий округ № 117, Львівська область)

Олександр Ганущин

Ганущин – український політичний діяч. Голова Львівської обласної ради з листопада 2015 року. Обраний від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Володимир Гірняк

Гірняк – кандидат на посаду міського голови Львова, голова Координаційної ради партії «Громадянська позиція».

Іван Собко

Собко – заступник голови Львівської ОДА.

Анатолій Забарило

Забарило – секретар Львівської міської ради.

Андрій Садовий

Садовий – то є Садовий.

Усі фотографії використано суто для гумористичної цілі та не створені з метою образити ту чи іншу особу.

Share.