Львівські школярі їздитимуть на метро безкоштовно

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Для отримання безкоштовного жетона достатньо показати вахтеру щоденник при вході на станцію.

Такими пільговими умовами можуть скористатися ті учні, яким виповнилося 7 років. Нульовий тариф на проїзд школярів на метро діятиме з 1 вересня і по 15 червня включно, – повідомляє офіційний сайт Львівського метрополітену.

Як повідомив Головний економіст Львівського метрополітену Генадій Вексель, львівські школярі матимуть право на безкоштовний проїзд на метро у будь-якому напрямку і не лише в час, коли вони безпосередньо добираються на навчання чи повертаються зі школи.

Дане рішення Адміністрація метро прийняла, щоб не виникало проблем для учнів при пересуванні на метро, ​​наприклад, в бібліотеки або інші місця для навчання, які не знаходяться в точці розташування навчального закладу.

Якщо учень бажає скористатися правом на безкоштовний проїзд, йому достатньо мати при собі щоденник. Жодних додаткових довідок збирати не потрібно. Однак, якщо щоденника в учня при собі немає, то його можуть затримати для з’ясування обставин або ж зняти з рейсу і викликати батьків.

Нагадаємо, діти дошкільного віку в супроводі батьків також їздять підземним транспортом безкоштовно.

Нагадаємо, раніше у Львівському метро знайшли кістяну ложку, якій більше років, ніж масці Тутанхамона.

Старовинний артефакт було виявлено в одному зі старих штреків підземки під час ліквідації завалу, що відбувся в результаті просідання покрівлі. Як повідомляють фахівці, унікальна ложка епохи неоліту вирізьблена з кістки великої тварини, які водилися на цих теренах задовго до сучасної історії.

Share.