Неділя, 25 Вересня

Як Королева Єлизавета II 20 років тому “відчувала” Володимира Путіна

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Колишня Королева Сполученого Королівства, яка правила 70 років і 7 місяців, неодноразово зустрічалася з путіним і, мабуть, найбільш насиченою зустріччю була під час його державного візиту до Великої Британії в 2003 році.

За словами Девіда Бланкетта, сліпого колишнього міністра внутрішніх справ Великої Британії, у 2003 році його собака-поводир “оборонно” відреагував на Путіна, і не менш цікаво прокоментувала це Єлизавета II.

Путін відомий своєю поганою пунктуальністю або, можливо, навмисним тоді запізненням, адже він змусив Палац та королеву нервувати, які чекали його вже 14 хвилин.

Пан Бланкетт сказав BBC: «Єдиний раз, коли я зустрічався з Володимиром Путіним, це було ще в 2003 році під час офіційного візиту, і мій тоді собака дуже голосно гавкав.

“Я вибачився перед королевою, яка, очевидно, приймала гостей”. «Вибачте, ваша величність, за гавкіт собаки».

Вона сказала: «Собаки мають цікаві інстинкти, чи не так?».

Ймовірне зауваження буде порушенням королівського протоколу, як пише британське The Mirror, оскільки королева завжди повинна залишатися «суворо нейтральною щодо політичних питань».

Лорд Девід Бланкетт зі своїм собакою-поводирем

Цікаво ще те, що у червні 2014 року королева сиділа подалі від Путіна під час святкування Дня D (Операція «Нептун») у Франції.

Пара зібралася зі світовими лідерами в Шато де Бенувіль у Нормандії, лише через кілька місяців після того, як принц Чарльз порівняв правління Путіна з нацистським режимом.

Напруга, здавалося, була знятою, коли всі пішли позувати для групового фото. Королеві допомогли спуститися сходами тодішній президент США Барак Обама та генерал-губернатор Нової Зеландії Джеррі Матепарае.

Але спостерігачі відзначили, що Путін, який стояв близько до них, не дивився в їх бік, не потурбувався допомогти літньому монарху.

Share.