Понеділок, 4 Березня

У мережі згадали слова Дудаєва про українців: “Ніколи не ображайте українців, вони повернуть своє”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Колись Чеченський політичний діяч Джохар Дудаєв висловився щодо українського народу

Так, витяг з книги “Атака Ічкерійського Вовка”, Нариси політичної історії України”:

“Найбільша помилка це знехтувати українцями. Порахувати українців слабкими. Образити українців. Ніколи не ображайте українців. Українці ніколи не бувають такі слабкі, як вам здається.

Не дай Всемогутній Аллах вигнати Українців або відібрати щось в українців.

Українці завжди повертаються. Українці повернуться і повернуть своє. Але коли українці повертаються, вони не вміють розрахувати силу і застосувати її пропорційно. Вони знищать все на своєму шляху. Не ображайте українців. Інакше коли українці повернуться на землю, де поховані їхні предки, то живуть на цій землі будуть заздрити мертвим”.

Довідка: Джохар Дудаєв – колишній чеченський військовий, державний та політичний діяч, лідер чеченського визвольного руху у 1990-х роках, перший президент Чеченської Республіки Ічкерія. Після розпаду СРСР Дудаєв став одним із лідерів Чечні, а вже 27 вересня 1991 року він став президентом Чеченської республіки Ічкерія. Однак, російська влада не визнала Ічкерію, у зв’язку із чим почалася Перша чеченська війна. За даними російських військових, у ході цієї війни Дудаєва було вбито.