Неділя, 19 Вересня

Дитячі велосипедні перегони у Львові 1957 року (відео)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шістдесят років тому у Львові проходили цікаві спортивні змагання – дитячі перегони на велосипедах, Фотографіям Старого Львова вдалось відшукати раритетне відео з цієї події. Хроніка датується 1957 роком.

Відео знаходиться на сайті британської компанія архівної кінохроніки Пате-журнал (British Pathé), яка недавно виклала в мережу колекцію, що складається з 85 тисяч документальних фільмів у високій якості.

Унікальні кадри відобразили центральні моменти історії, видатних особистостей, подорожі, спортивні, модні і культурні події. Тут є безліч кадрів, знятих під час Першої і Другої світової війни.

У кінохроніці British Pathé можна побачити унікальні кадри з Принцесою Діаною, Арнольдом Шварценеггером, Елізабет Тейлор, Мерилін Монро, Фіделем Кастро, Джоном Ленноном, Сальвадором Далі, Матір’ю Терезою, Мухаммедом Алі і Чарлі Чапліном.

На офіційному сайті англійського «Пате-журналу» (фр. Pathé-journal) нам вдалось віднайти два раритетних відео під назвою «На Галицьому фронті», датовані 1916 роком.

Хроніки «Пате» знімалися в кореспондентських пунктах, організованих у багатьох країнах. Фірма «Пате» мала мережу філій в різних містах тодішньої Російської – в Петербурзі, Києві, Харкові, Варшаві, Одесі та Баку.

Джерело відео: British Pathé

Share.