Понеділок, 15 Серпня

Завод на Львівщині виготовив 1000-й вагон

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Вагонобудівний завод «Карпати». який знаходиться в Новому Роздолі Львівської області випустив свій тисячний вагон-зерновоз.

Виробництво товарних вагонів дослідно-механічний завод «Карпати» освоїв у 2012-му році, передає “Пасажирський Транспорт“.

Паралельно з вагонобудування підприємство займається виробництвом автопідйомників з гідравлічним приводом, а також виробництвом ємностей та резервуарів. Вагонобудування виявилося найперспективнішим напрямом виробництва на підприємстві — за останні п’ять років виробництво товарних вагонів різних типів збільшилася в десять разів. На даний момент завод випускає до 150 вагонів на місяць.

Крім того ОМЗ «Карпати» освоїло випуск двох типів вагонів-хоперів для перевезення зерна — об’ємом 120 та 104 кубометри. Також підприємство випускає вагони-хопери для цементу та окатишів, та чотиривісні напіввагони. Завод пропонує послуги по ремонту напіввагонів, а також з модернізації вагонів-мінераловозов.

Одним з перспективних напрямків роботи підприємства є випуск контейнерів декількох типів, в тому числі — контейнерів-цистерн.

Share.