Вівторок, 27 Лютого

Яка вартість пального на різних АЗК у Львівській області

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львівській області у мережах автозаправних станцій ОККО та WOG ціна на бензин А-95 станом на 24 серпня становлять 51 грн/л, як і попереднього дня. В мережі UPG один літр такого пального коштує 48,9 грн.

Про це свідчать дані з інформаційного ресурсу vseazs.com на ранок 24 серпня.

Дизельне пальне в мережах ОККО та WOG коштує 55 грн/л, у мережі UPG — 52 грн.

Найдешевше та найдорожче пальне на Львівщині

Найдорожчий бензин А-95 на Львівщині продається на заправках мереж ОККО та WOG — 51 грн/л, а найдешевший можна знайти в мережі “Укр-Петроль” — 47,5 грн/л.

Щодо бензину А-95+, то найдорожчий знову ж таки продається на ОККО та WOG — 52 грн/л, а найдешевший — в мережах “Укрнафта” та “Авіас”, де пальне коштує 49,5 грн/л.

Найдорожче дизельне пальне реалізується в мережі Socar, воно коштує 56,99 грн, найдешевше — в мережі “Укр-петроль” (49,6 грн). ДП+ у Socar коштує 57,99 грн/л, у мережі ОККО — 57 грн/л, а найдешевше можна знайти в мережі Chipo — 51,5 грн/л.

Нагадаємо, що мережі АЗС збільшують знижки й бонуси за пальне, і відтепер за кожен літр бензину чи дизпалива клієнт ОККО отримає 1 гривню, за літр газу — 50 коп. Знижки також пропонують мережі BVS та “Автотранс”.

Кабінет Міністрів подав до Верховної Ради 14 серпня законопроєкт, яким пропонує повернути стягнення акцизу з імпортованого та виробленого в Україні пального.

Законопроєкт №7668 передбачає, що на бензин, дизельне пальне та скраплений газ буде встановлено акциз на рівні 100 євро за тисячу літрів пального. Міністерство інфраструктури, яке розробило цей законопроєкт, вважає, що введення акцизу не вплине на підвищення цін на пальне.