Субота, 20 Квітня

Як у Києві виробляють безпечний екологічний пральний порошок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Києві налагодили виробництво безпечного прального порошку

Компанія DeLaMark виробляє екологічно-безпечний пральний порошок. Також компанія виробляє товари для дому та продукцію по догляду за волоссям та тілом, передає «Дело».

Ідея виробляти безфосфатний пральний порошок виникла у бізнесмена Олексія Варенікіна 10 років тому, коли він займався імпортом екологічно безпечного порошку з Японії, та врішив не імпортувати японський, а виробляти і продавати український безфосфатний порошок.

Фото: delo.ua

Перший продукт з’явився у 2009-му. Виробництво базувалося в Полтаві, але через рік змогли зняти кімнату в індустріальному будівлі в Києві. У 2014 році DeLaMark пройшов сертифікацію ISO 14024, яка підтвердила екологічність виробництва, і компанія стала першою в Україні, що отримала міжнародний екосертіфікат «Жива планета».

Фото: delo.ua

Зараз в портфелі DeLaMark 160 найменувань продуктів. З часів випуску першого порошку лінійка розширилася на всі товари для дому та продукцію по догляду за волоссям і тілом. Окремо виробляють дитячу екосерію. Потужність компанії становить випускає 1-3 тисяч одиниць шампунів, кондиціонерів, ополіскувачі, та ін. рідких продуктів, а також 1-2 тисяч одиниць пральних порошків в день.

Екологічні компоненти вибирають не тільки для продуктів, але і для упаковки. Наприклад, замість пластику використовують безпечний поліетилен низького тиску. Цей матеріал розкладається в природі швидше, особливо за умови правильної утилізації.

У планах компанії на найближчі роки – розвивати власний інтернет-магазин і продажі у роздрібних мережах партнерів.