Вівторок, 5 Грудня

Виробник фармпакування з Луганщини відновлює виробництво на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ще влітку, аби відновити своє виробництво, до Червонограда з міста Рубіжного (Луганщина) релокувалась компанія «АГК Україна». Упродовж 20 років підприємство займається виготовленням пластикового пакування для лікарських засобів.

Як повідомляють в ЛОДА, майбутнє виробництво розгорнуть на території колишнього хлібозаводу у Червонограді по вул. Богдана Хмельницького. Наразі триває монтаж обладнання та пошук фахівців у галузі електроніки.

Компанія працює з виробництвом первинного фармпакування: виготовленням пластикового пакування для лікарських засобів. Воно має свою специфіку – для цього необхідні так звані «чисті умови» та відповідність повітря виробничої зони до класу D згідно з міжнародними вимогами.

«Ми виготовляємо фармацевтичне упакування, яке потребує стерильності під час виробництва. Обладнання на підприємстві вже встановили, зараз тривають роботи, аби привести до ладу приміщення й під’єднати усі інженерні комунікації. Думаю, через 2-3 тижні ми відновимо своє виробництво. Як і в багатьох, зараз існує проблема електропостачання на підприємство. Оскільки ми працюємо цілодобово, шукатимемо альтернативні джерела енергії, аби забезпечити безперебійну роботу», – розповів співзасновник компанії «АГК Україна» Ігор Бондаренко.

Нагадаємо, чимало підприємств східної та південної частини України після початку повномасштабного вторгнення почали шукали шляхи відновлення свого бізнесу. Для підтримки бізнесу Уряд прийняв низку важливих рішень, зокрема щодо релокації (переміщення) бізнесу в безпечніші регіони.

Місто Червоноград є «зеленою зоною» для інвестицій, бо тут є багато можливостей для розвитку бізнесу.

На Львівщину уже релокувались понад 230 підприємств з усієї країни різних галузей та потужностей. Саме тому в області почала діяти Програма підтримки бізнесу на період воєнного стану. Це перша цільова обласна програма в Україні, яка передбачає фінансову допомогу для релокованих підприємств.