Вівторок, 28 Листопада

Виробник екопакування «Сем Екопак» переїхав на Львівщину і формує нову команду

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська компанія «Сем Екопак», що виробляє екопакування для товарів у всьому світі, через війну релокувала виробничі лінії з Дніпропетровщини на Львівщину і формує нову команду. Як живе і працює на новому місці «Сем Екопак» розповідає ШоТам.

Українське екопакування від компанії «Сем Екопак» об’єднує італійське вино та шведські меблі, польські ягоди та каву на заправці. Від їхньої роботи залежать птахофабрики, супермаркети та експорт. Тож навіть попри війну вони ні на мить не зупиняли свої конвеєри.

«Сем Екопак» – український виробник унікального екопакування. Ця компанія з Дніпропетровщини розробляє пакування для IKEA, WOG і Ajax System. Задля екології пластик замінюють на папір.

«В українській мові нема слова для цього матеріалу, тож ми його вигадали і вирішили це назвати “пульперкартон”» — розповідає генеральний директор ТОВ «Сем Екопак» Сергій Рудковський.

«Пульперкартон дозволяє нам робити будь-які форми. Пульперкартон «дихає» і зберігає продукти краще, ніж будь-яке інше пакування», – каже Сергій Рудковський.

Потужності перевезли на Львівщину. Щоб убезпечити виробництво, у березні потужності перевезли на Львівщину. Іноземні замовники не вірили, що компанія працює попри війну.

«У перші тижні війни я був вимушений ходити по підприємству з відеодзвінком і показувати нашим клієнтам з Європи, що ми працюємо, що машина працює, що склади мають продукцію, тому що усі були дуже вражені тим, що ми продовжуємо працювати і ми продовжуємо відвантажувати продукцію», – згадує генеральний директор ТОВ «Сем Екопак» Сергій Рудковський.

Запуск виробництва у невеликому містечку оживив його економіку.

«Якщо одне підприємство запускається, це не тільки робочі місця на цьому підприємстві, це ще і розширення виробництва на інших підприємствах, які можуть бути підрядниками», – Сергій Рудковський.

«Сем Екопак» уже створив у Самбірському районі 120 робочих місць. На Львівщину привезли і корпоративну традицію: волейбольні матчі.

«У колектив влився одразу, дуже просто. Всі комунікабельні, всі молоді. Якраз найбільше це подобається, що багато молоді у нас в компанії працює», – розповідає Олег — інженер-енергетик на новому виробництві «Сем Екопак».

Компанія планує розвивати виробництво не лише в Україні, але і за кордоном.

«Ми зараз думаємо про те, що, можливо, наступним нашим кроком буде створення ще одного заводу у Східній Європі, а може навіть у Центральній. І ми маємо всі умови, щоби бути успішними не тільки в Україні. Опускати руки немає сенсу – потрібно боротись!», — впевнений генеральний директор ТОВ «Сем Екопак» Сергій Рудковський.