Середа, 29 Листопада

Військові облігації тепер можна придбати в “Дії”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З понеділка, 3 жовтня, військові облігації стало можливим придбати на порталі та у застосунку “Дія”. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

У відомстві розповіли, що вартість однієї військової облігації стартує від 900 гривень, а придбати їх можна стільки, скільки забажає користувач.

Вони різняться за:

  • датою виплат – на строк до 1,5 року;
  • відсотками доходу – від 11 до 16% річних;
  • назвами на честь тимчасово окупованих міст та територій — Херсон, Мелітополь, Маріуполь, Крим тощо.

Детальну інформацію про військові облігації в “Дії” можна дізнатися на офіційному порталі. 

У Мінцифри нагадали, що військові облігації — це цінні папери, що випускає держава під час воєнного стану.

“Купуючи облігації, ви даєте державі в борг гроші і назад отримуєте їх з відсотками. Це як депозит державі, який працює на перемогу”, – пояснили у міністерстві.

Варто зазначити, що для того, аби придбати військові облігації через мобільний додаток “Дія”, треба оновити його до останньої версії.

Послугу реалізувало Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством фінансів, Національною Комісією з цінних паперів та фондового ринку, Національним банком України та за підтримки Укрзалізниці.

Нагадуємо, у Мінцифри анонсували, що скоро з’явиться можливість придбати військові облігації в “Дії”: кожна облігація матиме назву тимчасово окупованого міста.

Кабінет міністрів затвердив постанову, яка дасть можливість кожному українцю старше 18 років придбати військові облігації через “Дію”.