Від промзони до бізнес-центру: у Львові створили найбільший на заході України діловий центр

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

“Технопарк” у Львові – це яскравий приклад перетворення застарілої промзони на динамічний бізнес-центр та сучасний офісно-діловий центр. Інновації, енергозбереження. громадський простір – тут є все. Бо ж “ревіталізація” означає нове життя. Інвестиції у проєкт склали понад 30 млн доларів.

Комплекс знаходиться у Львові в районі вулиць Героїв УПА, Смаль-Стоцького та Федьковича. Він розміщений на території колишнього заводу телеграфної апаратури, який свого часу викупили і власне перетворили на бізнес-центр.

Фото: студія AVR Development

Бізнес-сіті – це масштабний проект девелоперської компанії «Технопарк», аналогів якому немає на заході України. У його складі – 8 сучасних офісних корпусів на площі понад 63 тис. м2, тисячі облаштованих робочих місць, розвинена інфраструктура, широкий набір сервісних послуг.

Концепцією бізнес-сіті Технопарк передбачені можливості оренди офісних приміщень різного класу В, В+, А. Площі від 100 до 2000 кв.м. Тут також працює сучасна система повітрообміну та кондиціювання. Є паркінг для 230 автомобілів.

Основний акцент відіграє панорамний скляний ліфт, що виходить за рамки споруди та розбиває її на дві частини. У темний час доби ніші вікон підсвічені із певним кроком, що підкреслить чітку структуру фасаду. Всіма фасадними рішеннями та благоустроєм займалось архітектурне бюро AVR Development.

Нижня частина будівлі становить променаду, що служить головним входом та терасою для кафе, розташованому на першому поверсі.

Фото: студія AVR Development

У дворі передбачено примикаючий об’єм, який слугує додатковим входом. У результаті проектування простір навколо будівлі був переосмислений, створено багато пішохідного простору та зони дозвілля.

Фото: Андрій Багрій

Цікаво, що на одній з цих споруд встановили також найбільшу на заході України фасадну сонячну електростанцію. Це 7-поверхова будівлю центрального офісу «Галнафтогаз».

До комплекту станції увійшло майже 1000 панелей, які встановили на даху і на фасаді. Загальна площа покриття –1620 кв. м, а потужність станції сягає до 200 тисяч кВт/год. на рік. Цього достатньо, щоб упродовж місяця повністю покрити потреби в електроенергії 10 стоквартирних будинків.

Серед партнерів бізнес-центру є потужні українські та міжнародні ІТ- компанії: SoftServe, Oracle, Tieto Ukraine Support Services LLC та інші. Також орендаторами є KPMG, Raiffeisen Bank Aval, Oracle, Bilfinger Tebodin Ukraine CFI, МХП (Миронівський хлібопродукт), Imperial Tobacco Ukraine, OKKO GROUP, мережа фітнес-клубів «SportLife», скеледром «The Wall», центр реабілітації Norimed, SoftServ University, та заклади Food Garage, Інтемпо, 1708 та кав`ярня Чехович.

Хто власник? ТОВ «Технопарк ЛЗТА». Воно зареєстровано у Львові на вул. Героїв УПА, 72 у 2002 році. Кінцевим бенефіціарним власником вказано Віталія Антонова, голову наглядової ради «Концерну Галнафтогаз».