УКУ викупив недобудований конференц-зал позаду податкової у Львові

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Регіональне відділення фонду Держмайна у Львівській області провело аукціон на придбання незавершеної будівлі по вулиці Стрийській, 35. Про це повідомляється у системі Prozorro.Sale, пише Твоє Місто.

За будівлю змагались шість учасників, серед яких Український католицький університет, громадська організація та чотири приватні фірми. В процесі торгів пропозиції УКУ та ТзОВ «Актив-Комплект» виявились найвищими – по 10 млн гривень. Втім, в кінцевому результаті підприємство відмовилось від придбання будівлі.

6 вересня в системі з’явилось повідомлення про намір укласти угоду з УКУ. В результаті торгів вартість будівлі зросла з 3,5 до 10 мільйонів гривень.

Зазначимо, що об’єкт незавершеного будівництва у формі круга, розташований поблизу Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області планувався як конференц-зал на 790 місць. Будівля запроектована по типу амфітеатру з балконом.

© prozorro.sale

У ході обстеження фахівці встановили, що конструкції цегляних стін у задовільному стані, несучі конструкції будівлі (покрівлі) з металу покриті корозією і потребують вивчення з метою несучої здатності та подальшої експлуатації. Загалом рівень будівельної готовності – 31%.

Нагадаємо, Український католицький університет планує звести у Львові новий студентський гуртожиток на вулиці Стрийській, 29, що стане частиною студмістечка.

Згідно з містобудівною документацією, територія будівництва охоплює майже 4 га і призначена для будівництва навчальних закладів. Зазначається, що максимальна висотність будинків становитиме не більше 20,5 метрів.

Як розповів у коментарі Tvoemisto.tv проректор УКУ з адміністрування і розвитку Мирослав Сеник, колегіум розрахований на 300 студентів, що на 50 місць більше, ніж перший корпус.

Нині у студмістечко УКУ, яке обмежене Стрийським парком, вулицею Козельницькою та Стрийською, розташований один п’ятиповерховий студентський колегіум, який відкрили 2012 року, навчальна адмінбудівля з трапезною, церква Святої Софії Премудрости Божої та Центр Шептицького, який відкрили торік.

Share.