Вівторок, 28 Червня

«Укрпошта» побудує біля Львова великий сортувальний центр

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

ПАТ «Укрпошта» має намір побудувати у селі Пасіки Зубрицькі великий сортувальний центр європейського зразка вартістю у 69,4 млн грн. Про це пише ЦТС.

Новозбудований центр обслуговуватиме вісім областей Західної України та повинен скоротити терміни пересилання кореспонденції і вантажів, зменшити витрати на перевезення пошти, а також оптимізувати мережу логістики в зоні обслуговування.

“Укрпошта” вже отримала в користування земельну ділянку площею 6 га у Львові на Кільцевій дорозі. Тут буде зведено “макрорегіональний сортувальний центр, перша черга будівництва якого складе 3,3 тис. кв. м. виробничих площ. Загальна виробнича площа сортувального центру планується приблизно 18 тис. кв. м.”, – повідомляється у повідомленні.

Відзначається, що в 2017 році вже були розпочаті земельні роботи і роботи по розробці даного проекту.

Фінансувати будівництво центру планують як за рахунок власних коштів “Укрпошти”, так і за рахунок залучених фінансових ресурсів.

Це буде сортувальна лінія європейського зразка, сучасна та максимально комп’ютеризована, яка також стане своєрідним центром сортування та передавання пошти для сусідів із Європи.

Відтак, завдяки новозбудованому центру клієнти «Укрпошти» матимуть нагоду швидше отримувати посилки, передплачені газети, журнали та іншу кореспонденцію.

Share.