Середа, 29 Березня

«Укрпошта» побудує біля Львова великий сортувальний центр

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія «Укрпошта» оголосила тендери на будівництво хабу у Львові вартістю 52 мільйони доларів (близько 1,5 млрд гривень). Про це повідомив гендиректор «Укрпошта» Ігор Смілянський. Відповідний тендер оприлюднений на системі Prozorro.

За його словами, у Львові на ділянці у 8 га планується побудувати автоматичний сортувальний центр (хаб) площею 26 тис. кв. м — загальною вартістю $52 млн.

Новозбудований центр обслуговуватиме вісім областей Західної України та повинен скоротити терміни пересилання кореспонденції і вантажів, зменшити витрати на перевезення пошти, а також оптимізувати мережу логістики в зоні обслуговування.

«У нас багато клієнтів на заході України і вони (як і всі інші) заслуговують, щоб отримувати якісні, сучасні послуги. Сьогодні робимо перший, але впевнений крок у цьому напрямку, де Львів стане центром, який відповідає за логістику Заходу України і сполучною ланкою з Європою», — написав Смілянський.

Він також додав, що Укрпошта після завершення будівництва продасть деякі свої будівлі у центральній частині Львова.

«Думка про екологію та мешканців цих чудових міст, після будівництва, ми уберемо свої машини з центрів міст та продамо (тут важливо – не подаруємо, продамо) наші будівлі для міських проєктів», — пообіцяв Смілянський.

Де саме побудують складський комплекс, наразі невідомо, але його площа має становити не менше 8 гектарів. Площа сортувального центру становитиме близько 26 000 метрів квадратних.

Кілька років тому, в ПАТ «Укрпошта» розповіли, що мають намір побудувати у селі Пасіки Зубрицькі великий сортувальний центр європейського зразка.