“Укрнафта” розпочала буріння нової нафтової свердловини на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ПАТ “Укрнафта” проводить буріння нової нафтової свердловини на Верхньомасловецькому родовищі у Львівській області. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Роботи розпочались із випередженням графіку і станом на сьогодні пройдено майже половину шляху – із запланованих 2213 метрів свердловина вже пробурена на 1084 метри.

Введення свердловини в експлуатацію планується вже у серпні. Очікуваний початковий дебіт нафти становить 24,3 тонни на добу.

Вартість будівництва складає 105 млн грн., термін окупності – від 2 до 2,6 років. Прогнозується, що свердловина працюватиме мінімум 15 років.

В “Укрнафті” додали, що загалом на Верхньомасловецькому родовищі буде збудовано 4 нові свердловини у поточному році і ще 5 – у 2024 році – як похилоскеровані, так і горизонтальні.

Компанія називає своєю метою досягнення енергетичної незалежності України в вуглеводнях.

“Маємо видобувати власний ресурс, щоб забезпечити внутрішнє споживання критичних для економіки галузей”, – резюмували в “Укрнафті”.

Верхньомасловецьке нафтове родовище розташоване на території Сколівського та Дрогобицького районів Львівської області на південний схід від міста Борислав.