Український виробник будівельних матеріалів та забудовник може перемістити частину виробництва на Львівщину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Промислово-будівельна група «Ковальська» розглядає можливість переносу частини виробничих потужностей на захід України, зокрема у Львівську область. Про це повідомили у компанії, пише Економічна правда.

Наразі в компанії працює робоча група, яка оцінює доцільність переносу частини виробничих потужностей на Львівщину, зокрема в межах промислового хабу у Розвадові, або ж пошуку відповідного майданчика у Львові.

«Аналізується ринок, його потенціал споживання будівельної продукції, а саме: бетону, залізобетону та конструктиву. В найближчих планах відновити реалізацію проєкту будівництва заводу з виробництва газобетону», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що компанія «Ковальська» також відновлює роботу виробничих ліній на трьох заводах в Києві (наразі відбувається аудит об’єктів та мобілізація необхідних ресурсів для їх завершення), кар’єрах у Житомирській області та будівельному хабі в Львівській області.

На чернігівській «Будіндустрії» розпочалися роботи з оцінки пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів. Найближчим часом будуть проведені ремонтні роботи та відновлене виробництво.

Підприємство «Енерджи продакт», що випускало газобетон, знаходиться на тимчасово окупованій території у м. Нова Каховка. Виробництво зупинено до відновлення контролю над містом українською владою.

Промислово-будівельна група «Ковальська» об’єднує понад 20 підприємств у сфері видобутку сировини, виробництва будівельних матеріалів та девелопменту. Продукція представлена брендами «Бетон від Ковальської», «Авеню», Siltek та іншими.

Підприємства «Ковальської» розташовані у Київській, Житомирській, Львівській, Херсонській та Чернігівській областях. Загальна кількість працівників – понад 5 тисяч. Компанія також займається будівництвом житлових об’єктів у Києві.