Український уряд веде перемовини з McDonald’s, щоб відновити роботу ресторанів мережі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український уряд співпрацює з керівництвом фаст-фуд мережі McDonald’s над тим, аби відновити роботу ресторанів в Україні найближчим часом, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

“З початком повномасштабного вторгнення компанія, як і багато інших, призупинила роботу ресторанів в Україні з безпекових міркувань. Але ми в МЗС переконані, що нині є умови для відновлення їх роботи, тому активно переконуємо їх повертатися.

Кілька тижнів тому ми встановили зв’язок з українським офісом, а потім і з штаб-квартирою McDonald’s у США. Ми також порушили це питання в офіційних контактах з урядом США, адже МакДональдз є одним з найбільш відомих американських брендів. Процес рухається.

І сьогодні хочу побажати, щоб кожен український батько вже невдовзі зміг провести маленький сімейний ритуал і ощасливити дітей походом в МакДональдз або замовленням з нього. Але це не скасовує обов’язків приготувати щось смачне дітям вдома”.

Нагадаємо, на початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну мережа “МакДональдз” призупинила роботу своїх ресторанів до завершення воєнного стану. Співробітникам ресторанів продовжують виплачувати заробітну плату в повному обсязі.

Керівництво мережі вирішило роздати свою їжу зі складів на потреби українців.

У соцмережах співробітники ресторанів поширювали інформацію, що нібито менеджери “МакДональдз” телефонували їм і питали, чи готові вони вийти на роботу в серпні.