Неділя, 14 Квітня

Український бренд М-Тас запускає виробництво у Львові. Шукають професійних швачок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український бренд М-Тас, який спеціалізується на виготовленні тактичного одягу та спорядження, запускає виробництво у Львові. На роботу шукають професійних швачок.

“Ми шукаємо швачок професіоналів, які готові долучитись до нашої команди. Пропонуємо офіційне працевлаштування, заробітна плата від 25 тисяч гривень, максимально комфортні умови праці”, – повідомляють на Facebook-сторінці бренду.

Запрошують фахівців з досвідом роботи швачному виробництві і вмінням працювати в колективі.

В обов’язки входитиме пошиття в бригадно-конвейєрному циклі “сумкових виробів”.

Заробітна плата від 25 тис. грн. Деталі за номером телефону: 096-125-58-94 Денис.

До слова, флісову кофту М-Тас, яку носив президент Володимир Зеленський з початку війни, продали на аукціоні Christie`s за 90 тисяч фунтів-стерлінгів. Це понад 3 млн грн. Гроші з продажу підуть в благодійний фонд на допомогу Україні.

Довідка: Бренд М-Тас народжений у буремні часи революції. Вже понад 5 років поспіль тисячі людей із різних куточків світу щодня насолоджуються зручністю та комфортом зроблених речей. Вироби від M-TAC можна використовувати як у міських умовах, так і в екстремальних реаліях. Одяг та спорядження бренду пройшли перевірку арктичними холодами та найгарячішими військовими конфліктами сьогодення.