Четвер, 13 Червня

Україна увійшла до ТОП-30 технологічних країн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Україна ввійшла у топ-30 технологічних країн світу за результатами дослідження Startup Ecosystem Rankings 2020. У порівнянні з 2019 роком Україна піднялась на дві позиції та посіла 29 місце серед 202 країн у списку. Про це повідомляє організація TechUkraine у Facebook.

“Україна піднялась на 29 сходинку, а Київ став європейським хабом згідно з дослідженням Startup Ecosystem Rankings 2020, зробленим організацією StartupBlink!”, — йдеться у повідомленні.

Українська екосистема має кілька провідних міст. Київ у нинішньому рейтингу посів 32 місце серед технологічних столиць світу. Найближчий до Києва у рейтингу є Львів, який посів 354 місце. Одеса на 356, Харків – 441, Тернопіль на 724 місці і Дніпро на 803 місці.

“Масштабно розвивається і українська стартап екосистема з базою членів Grammarly, KyivGitLab і Ahrefs та ін. Основа успіху України – висока якість її розробників, затребуваних багатьма іноземними компаніями” – йдеться в заяві.

У доповіді зазначено, що основною проблемою інноваційного розвитку країни є недостатня підтримка державного сектору, відсутність сприятливого інвестиційного клімату, внаслідок чого відбувається відтік інноваційного бізнесу за кордон. Важливо, аби в Україні було досить стимулів для перебування і роботи на батьківщині.

До слова, Startup Ecosystem Rankings — щорічне дослідження, яке визначає країни та міста за кількома критеріями: продуктивність, інвестиції, дослідження ринку, рівень комунікації тощо. Дослідження проводить організація StartupBlink.

StartupBlink – це проєкт кількох підприємців з Хорватії і Швейцарії, що уособлює у собі найповнішу у світі інтерактивну мапу екосистем стартапів, інкубаторів та коворкінгів, яка показує їх стан по всьому світу. На ній відзначено більше 67 000 стартапів, 100 акселераторів, 200 коворкінгів. Українські проєкти тут також присутні: лише з Києва — понад 300 компаній.