Вівторок, 16 Квітня

У Сокільниках збудують нову загальноосвітню школу на 660 учнів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сокільницька сільська рада оголосила тендер на будівництво нової загальноосвітньої школи на 660 учнів. Очікувана вартість будівництва – 153 млн грн. Інформація про тендер у середу, 11 квітня, з’явилась у системі публічних закупівель Prozorro. Про це пише Zaxid.net.

Школу побудують на вул. Успенській неподалік від храму Успіння Пресвятої Богородиці (УПЦ КП). З тендерної документації випливає, що школу добудують до 2020 року.

Як пояснив ZAXID.NET голова сільської ради Сокільник Тарас Сулимко, тієї школи, яка є у селі, катастрофічно не вистачає для місцевих дітей.
«У нас є школа ще з 1950-х років всього на 300 учнів. Вона у дуже поганому стані і місць у ній катастрофічно не вистачає для дітей Сокільник. Нам потрібна нова школа і ми хочемо врахувати всі потреби сучасних дітей. На державні кошти ми не розраховуємо, бо держава на нас плюнула, тому будемо розраховувати на наші сили і постараємось знайти у бюджеті Сокільник ці 150 млн грн», – сказав Тарас Сулимко.

Сокільники – це село у Пустомитівському районі, що розташоване за 5 км від Львова. Офіційно у Сокільниках зареєстровано понад 7 тис. жителів.