П’ятниця, 17 Травня

У Львові погодили будівництво 16-поверхового готелю та магазинів біля колишнього ЛАЗу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У районі колишнього автобусного заводу у Львові планують збудувати кілька готелів, деякі будівлі сягатимуть 16 поверхів. Також там планують звести офісні, торгові приміщення і паркінг, пише Твоє Місто.

На сесійному засіданні у четвер, 29 вересня, депутати Львівської міської ради погодили відповідний детальний план території в районі вул. Стрийської, Луганської та Персенківки. Замовили його розробку вони торік.

Йдеться про територію, що займає 20,6 гектара на перетині вулиць Стрийської, Луганської та Персенківки. Нині на території, що її охоплює ДТП є садибна житлова забудова, на вул.Персенківка 4, адміністративні будівлі на вулиці Персенківка 8, – це колишній гуртожиток ЛАЗу, та торговельні об’єкти – гуртівні, магазини, МАФи і склади. Також територією проходить залізнична колія. А неподалік розташований монастир Ордену кармелітів босих. Він, до речі є пам’яткою архітектури.

За генпланом території ДТП належать до зон громадської забудови, рекреаційної, зони транспортної інфраструктури та комунально-складські зони – це зони технопарків.

За детальним планом території тут планують збудувати один 16-поверховий апарт-готель та офісні 10-ти поверхівки – це домінуюча забудова. Також планують кілька апарт-готелів, квартального характеру на 6 поверхів. Загалом заплановано понад шість сотень номерів.

Також на цій території планують звести багатофункціональний комплекс з супермаркетом та магазинами, дитячий садок і заклади харчування.

На цій території планують підземний паркінг до п’яти сотень авто і зелені зони. Детальний план депутати погодили 43 голосами “За”, присутніх у залі було 52.

Замовником розробки ДПТ є ТзОВ «Львівський завод будівельних виробів». За інформацією з аналітичної системи YouControl, завод зареєстрований понад 20 років тому на вул. Персенківка, 2. Кінцевим бенефіціарним власником компанії є львівʼянин Микола Паньків.

Нагадаємо, що територія ЛАЗУ все ще у приватній власності. На початку липня торік державний «Укрексімбанк» продав київській компанії «Капітал-Фінанс» частину боргів Львівського автобусного заводу. Тим часом виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення щодо території автобусного заводу, де дозволили розміщувати лише об’єкти виробничого та громадського призначення з науковими та освітніми функціями. Також офіційно заборонили змінювати призначення земельних ділянок та розміщувати на них житлову забудову.