Середа, 30 Листопада

У Львівській області на кордоні з Польщею почали будувати новий пункт пропуску

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На кордоні України та Польщі розпочато будівництво автомобільного пункту пропуску Нижанковичі – Мальховіце. Його будівництво мало початися ще в 2018 році. Про це пише Zaxid.net.

На нього польський уряд виділяв 100 млн злотих, що в гривневому еквіваленті становить понад 708 млн. Але будівництво в підсумку обійдеться на 9 млн злотих дорожче.

Будівництво розпочато на території Польщі в Мальховіце 4 вересня і триватиме близько чотирьох років. Згідно з планами, тут зможуть перетинати кордон автобуси і вантажівки до 3,5 тонн.

Він знаходитиметься на захід від Львова. Спочатку його планували зробити автомобільно-пішохідним. Про облаштування переїзду між державами заговорили ще в 2017. Роботи виконує австрійська будівельна компанія Strabag.

Крім п’яти смуг проїзду тут заплановано зведення адміністративних будівель для роботи прикордонників та контролю транспорту, будівля Tax Free, склад та пости в’їзду з польської та української сторони.

Також повідомляється, що дорогу до пункту пропуску на території України також профінансував польський уряд, правда в кредит. 46 кілометрів дороги “Нижанковичі – Самбір” відремонтують за 19,5 млн євро.