Вівторок, 2 Березня

У Львові капітально відремонтують Личаківський парк

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Департамент містобудування Львівської міськради підписав договір на капітальний ремонт Личаківського парку у Львові. Вартість робіт, які виконає компанія 23-річної танцівниці шоу-балету, становить 30,5 млн грн, передає Zaxid.net.

Переможцем тендерних торгів визначено ТОВ Інвестиційна Компанія «Укрбудсервіс», з яким 17 жовтня 2018 року укладено угоду на виконання ремонтних робіт.

У Личаківському парку, який займає 12,3 га та обмежується вулицями Пасічною та Личаківською, зроблять доріжки та відновлять історичні алеї з червоної бруківки. Розчистять 7,5 гектарів парку: обріжуть старі гілки та дерева, почистять чагарники. Тут висадять 155 різних дерев, 2,8 тис. кущів та 7,4 тис. багаторічних рослин. В партерній частині за «Пагорбом слави» висадять бузковий сад, а вздовж Личаківської відновлять алею.

В парку встановлять також лавки, урни для сміття, гамаки та чотири велопарковки. Тут облаштують дитячі майданчики та встановлять майданчик для вигулу собак.

Усі роботи завершать до грудня 2019 року. Основні роботи будуть виконані наступного року. Цьогоріч компанія освоїть 1,9 млн грн, наступного – 28,6 млн грн.

У тендері фірма-переможець змагалася з ТОВ «Вельт Капітал» та ТОВ «Західбуденергозбереження». Початкові пропозиції учасників становили 31,8-32 млн грн. Під час торгів двоє фірм знизили свої ціни до 30,5-30,9 млн грн. Лише компанія «Західбуденергозбереження» залишила свою пропозицію незмінною.

Львівська фірма «Укрбудсервіс» працює на ринку з 2016 року. Її власницею є 23-річна львів’янка Марта Петричко. Вона – економіст за освітою і працює танцівницею шоу-балету «ID», який співпрацює зі співачкою Іриною Федишин. Директором компанії «Укрбудсервіс» є її мати Наталія Петричко.

Раніше компанія Марти Петричко виграла тендери на рекультивацію сміттєзвалища в Миколаївському районі за 3,7 млн грн, капітальний ремонт парку імені Виговського за 15,8 млн грн, реконструкцію ставу у ботанічному саду за 2 млн грн та ін.

Парк ім. Виговського

Як пише прес-служба ЛМР, вищезазначеним підприємством уже виконуються роботи з капітального ремонту у парку ім. І. Виговського. Роботи виконуються якісно, з дотриманням будівельних норм та згідно встановленого графіку виконання робіт.

Share.