У «Галичині» прокоментували інформацію про нібито банкрутство

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні низка ЗМІ поширили інформацію про нібито банкрутство молочної компанії «Галичина» у зв’язку рішенням суду, який визнав банкрутом ПрАТ «Галичина» та відкрив ліквідаційну процедуру.

У компанії розповіли, що власником торгової марки молочних продуктів є інша юридична особа. Журналісти Дивись.info звернулися по офіційну позицію і, як виявляється, ніяких змін у виробництві немає, а банкрутом оголошена інша юридична структура.

«Молочна компанія «Галичина» працює у штатному режимі, жодних змін у роботі виробництва немає! Однак сьогодні низка українських видань розповсюдили інформацію з некоректними заголовками щодо банкрутства МОЛОЧНА КОМПАНІЯ «ГАЛИЧИНА». Зазначаємо, банкрутом оголошена інша юридична структура. Постановою Господарського суду Львівської області від 30.08.2018р. у справі №914/3734/15 визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру щодо ПрАТ «Галичина».

Наголошуємо, починаючи з 2015 року і по даний час власником готової молочної продукції, торгової марки «Галичина» та унікальних рецептур є ТОВ «Молочна компанія «Галичина», яка продовжує та розширює свою діяльність на ринку молочної продукції. ТОВ «Молочна компанія «Галичина» несе повну відповідальність за всі іміджеві складові ТМ «Галичина» перед споживачами та партнерами.

Юридична процедура щодо ПрАТ «Галичина» НЕ позначиться на продовженні випуску високоякісної молочної продукції з дотриманням усіх сучасних стандартів виробництва, технічних умов, із залученням висококваліфікованого та досвідченого персоналу. Підкреслюємо, ніяких змін у виробництві, якості продукції, дистрибуції немає», – пояснили в компанії «Галичина».