У Дрогобичі спорудили модульний будинок для ВПО за 24 млн грн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Дрогобичі готують до здачі в експлуатацію 12-квартирний будинок для ВПО. Тут зможуть оселитись 80 людей. Про це повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.

Так, облаштували модульно-каркасний швидкозбірний будинок. Він обійшовся у 24 мільйони гривень. Фінансово сюди долучалися як кошти державного, обласного та міського бюджетів, так і благодійників.

«Тут є 4 однокімнатних та 8 двокімнатних квартир, які можуть вмістити 80 осіб. Наразі всі комунікації підключені, ремонтні роботи на завершенні. Найближчим часом нові мешканці зможуть отримати ключі від нових домівок. Це перше житло такого типу для евакуйованих із більш небезпечних територій нашої країни у Дрогобицькому районі. Будівельна компанія дає гарантію на такі модульні будинки 20 років», — каже начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк.

У Дрогобичі Звели Модульний Двоповерховий Будинок Для ВПО (3)

У Дрогобичі Звели Модульний Двоповерховий Будинок Для ВПО (4)

Нагадуємо, у Стрию ремонтують гуртожиток, де оселяться понад 100 вимушених переселенців.

До слова, з перших днів повномасштабного вторгнення Росії понад 20 тисяч ВПО прийняла Дрогобицька територіальна громада. Чимало з них, через знищену інфраструктуру своїх міст та втрачені власні домівки, готові залишитись у Дрогобичі на постійне проживання.

ВПО на Львівщині

Сьогодні в регіон вже евакуювались 257 тисяч людей з 24 лютого 2022 року, повідомляла місцева влада.

Для того, аби розселити ВПО, на Львівщині ремонтують гуртожитки, санаторії та будівлі соцзахисту, у яких ніхто не мешкає. До кінця нинішнього року у регіоні хочуть створити понад 3 тисячі 300 місць для людей, які евакуювались із областей, де тривають бойові дії.

Водночас з обласного бюджету Львівщини скерували понад 169 млн грн на будівництво або облаштування житла для вимушених переселенців. Реалізовуватимуть 54 проєкти у 35 установах.

Уже завершили ремонтні роботи по 21 проєкту в 10 закладах, що створює 942 місця для проживання ВПО.