Субота, 27 Квітня

У Дрогобич переїхав виробник кави і чаю з Харкова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Дрогобицьку громаду вже релокувались близько 10 підприємств. Серед них — торговий дім, який займається продажем колумбійської кави та виробництвом пакувальної продукції для кави, чаю, протеїнів, повідомляє Дрогобич.City.

З Харкова підприємці переїхали задля можливості працювати далі, бо не могли продовжувати виробництво під обстрілами, щоб не наражати на небезпеку своїх працівників. Дрогобицьку громаду обрали, як найоптимальнішу на заході України. Адже центром громади є не маленьке місто, а районний центр. Проте тут не таке дороге, зокрема у питаннях оренди, як Львів.

Харківські підприємці Артем Гура та Ілля Позняков мають торговий дім та займаються продажем колумбійської кави й виробництвом пакувальної продукції для кави, чаю, протеїнів, пише zaxid.net.

Наразі підприємці виробляють каву, роблять пакування для неї, а також для чаїв та інших продуктів трафаретним друком. Утім, зазначають, не все обладнання вдалось вивезти з Харкова.

Серед замовників підприємства – кавові компанії «Чехович», «Львівська кава», «Світ кави». Також підприємство є дистриб’ютором колумбійської кави «Don Alvarez».

Пропонують сублімовану, зернову, мелену, гранульовану, мають близько 70 видів розчинної кави. Зазначають, на заході України більше полюбляють заварну каву, а на сході більше п’ють розчинну. Тож не полишають свою минулу мережу збуту, хоча на сході України значно знизився попит. Підприємці додають, продажі кави зменшились наполовину, але роблять поправку на війну та сезон, адже влітку її вживають менше, ніж восени та взимку.

Восени планують збільшити обсяги виробництва, тож розширятимуть штат, шукатимуть фасувальників та комірників. Наразі каву реалізують в Україні та за кордоном.

У Дрогобичі каву «Don Alvarez» можна знайти у мережі магазинів “Ромашка”.

До слова, у Львівській області активно залучають підприємства до переїзду, адже нові релоковані підприємства наповнюють бюджети громади та сприяють економічному розвитку. У регіоні діє програма допомоги таким бізнесам, які реєструвались на території Львівської області — фінансова підтримка від 100 тисяч гривень.