Понеділок, 15 Квітня

Starlink Ілона Маска підвищує тарифи для українців та інших країн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія Starlink Ілона Маска підвищила вартість місячної абонплати за користування послугою супутникового інтернету Starlink у різних країнах, в тому числі в Україні.

Про підвищення тарифу українських користувачів проінформували в розсилці по email. Нова ціна автоматично почне діяти з 29 грудня – тепер з українців попросять не $60, а $75 на місяць або 2750 у гривнях (було 2200 грн).

При цьому, як свідчать оновлені дані на сайті компанії, термінали Starlink теж подорожчали. Якщо раніше вони коштували $600, то тепер потрібно заплатити $700. Природно, зростання цін не обійде й українських користувачів.

У серпні Starlink майже вдвічі знизив абонплату для українців

Нагадаємо, на сьомому місяці повномасштабного російського вторгнення компанія Ілона Маска знизила ціни на супутниковий Інтернет від Starlink для України й ряду інших країн.

Так, для українських користувачів знижка склала близько 40 відсотків, вартість підписки знизили із $100 до $60. Тепер, очевидно, тариф знову підвищили в рамках перегляду цін по всьому світу.

До слова, в Україні найближчим часом розгорнуть публічні точки Wi-Fi, які будуть забезпечувати доступ до Інтернету на випадок відключення електроенергії. Вони працюватимуть на акумуляторах Tesla Powerwall і терміналах Starlink від Ілона Маска.