Вівторок, 27 Вересня

Пункт пропуску Мальховичі – Нижанковичі готують до роботи в особливому режимі

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Пункт пропуску «Мальховичі – Нижанковичі» буде працювати на в’їзд та виїзд з України для вантажних автомобілів без вантажу. Про це інформує пресслужба ЛОВА.

У Львівській ОВА провели нараду з представниками львівської регіональної митниці, західного регіонального управління державної прикордонної служби та служби автомобільних доріг у Львівській області щодо організації будівельних робіт на пункті пропуску у Нижанковичах.

Під час наради обговорили основні питання розширення під’їзної дороги, а також влаштування об’єктів тимчасової інфраструктури для митної та прикордонної служби у пункті пропуску.

«Митний пост буде працювати на в’їзд та виїзд з України для вантажних автомобілів без вантажу. Для цього потрібно розширити під`їзну дорогу довжиною 250 метрів та шириною 45 метрів, на якій на якій хочуть розмістити тимчасові павільйони для працівників митної та прикордонної служб», – зазначив Юрій Бучко.

Враховуючи великі черги, ЛОДА разом з митною та прикордонною службами працює для того, щоб зменшити навантаження на пункти пропуску шляхом перенаправлення транспортних засобів у Нижанковичах.

За таким самим принципом працює пункт пропуску «Устилуг», де впродовж дня пропускають приблизно 150 авто.

Share.