Протягом 2017 року Wizz Air перевіз на 64% більше пасажирів зі Львова й Києва

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Протягом 2017 року лоукостер Wizz Air перевіз понад 685 000 пасажирів з Києва і Львова, що на 64% більше у порівнянні з попереднім роком, передає Телеграф.

Відзначається також, що авіакомпанія сприяла розвитку місцевого ринку праці в сферах авіації і туризму, а також створення 515 робочих місць в суміжних галузях.

«Завдяки відновленню польотів з Харкова у 2018 році і запуску 8 нових рейсів протягом року, Wizz Air запропонує своїм пасажирам 29 лоукост маршрутів з України в 10 країн», – наголошується в прес-релізі.

У 2018 році компанія надасть 1,1 млн місць на своїх українських рейсах, які вже знаходяться у продажу.

В цілому, в 2017 році Wizz Air перевезла понад 28 млн пасажирів по своїх лоукост маршрутах, що майже на 24% більше, ніж у 2016 році.

Генеральний директор Wizz Air Джозеф Вараді зазначив, що 2017 рік став для компанії роком активного розвитку.

Нагадаємо, що Wizz Air почне польоти зі Львова до Дортмунда вже в березні, а також збирається запустити рейси Львів – Лондон на чотири місяці раніше, ніж планувалося, вже з 1 травня.

Як писав раніше Zaxid.net, у березні 2015 року Wizz Air оголосив про припинення діяльності в Україні у зв’язку з економічною ситуацією. Це призвело до скасування всіх рейсів зі Львова. Польоти з Києва продовжив основний підрозділ Wizz Air Hungary. Однак в січні 2017 року угорська авіакомпанія оголосила про відновлення польотів з міжнародного аеропорту «Львів», зокрема, про запуск регулярних польотів за маршрутом Львів – Вроцлав.