Вівторок, 21 Травня

Philip Morris переніс виробництво сигарет у Львівську область: відкрито нову фабрику

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Тютюнова компанія Philip Morris International відкрила нову фабрику у Львівській області, в яку інвестувала $30 млн. Церемонія відкриття відбулась у середу, 15 травня.

Згідно з повідомленням, на фабриці працюватиме п’ять виробничих ліній. Першу з них запустили в травні, ще чотири будуть введені в експлуатацію до кінця року, що виведе виробничу потужність фабрики на 10 млрд штук сигарет на рік і повністю покриє потреби компанії щодо забезпечення українського ринку продукцією.

Нова сигаретна фабрика Philip Morris в Україні буде меншою, ніж її харківське підприємство. Харківська фабрика має потужність 40 млрд сигарет на рік, але виробництво там заморожене з початку повномасштабної російсько-української війни.

Очікується, що на новій фабриці буде створено 250 робочих місць. Наразі на підприємстві вже працюють близько 100 працівників, релокованих із харківської фабрики “Філіп Морріс”, ще 150 працівників будуть релоковані до кінця року.

“Цього року “Філіп Морріс” відзначає 30 років роботи в Україні. За цей час ми інвестували близько $750 млн в економіку тут. Незважаючи на складні умови, ми змогли показати стійкість і фокус на досягненні результатів. Те, що ми запустили фабрику менше ніж за рік, свідчить про нашу незаперечну впевненість у майбутньому України. Крім того, інвестиції таких компаній, як “Філіп Морріс”, є надзвичайно важливими для поліпшення іміджу України з метою подальшого залучення міжнародних інвесторів, створення робочих місць і надії на якнайшвидше післявоєнне відновлення”, – сказав генеральний директор “Філіп Морріс Україна” Максим Барабаш.

Крім того, компанія вже виділила понад 1,3 млн грн на ремонт громадського укриття поблизу фабрики та планує додатково інвестувати 60 млн грн у будівництво власного укриття на території фабрики.

Philip Morris International (PMI) – міжнародна тютюнова компанія, мета якої – створення майбутнього без тютюнового диму. Асортимент бездимних продуктів PMI охоплює системи для електричного нагріву тютюну, POD-системи, які містять нікотин, а також продукти з нікотином для перорального прийому.